Začarovaná pesnička

19. apríla 2010 sa uskutočnil II. ročník celodištriktnej súťaže pre handicapované deti, ktorú usporiadal Rotary klub Opava International na čele s pani Medveckou. V tomto roku reprezentoval náš klub zástupca Osvetového strediska v Čadci, člen Stružielky, František Bongilaj so svojim doprovodom. Ako jediný predstaviteľ slovenských Rotary klubov na súťaži získal výborné 3. miesto v konkurencii 14-tich finalistov. František zožal v Opave veľký úspech a bol pozvaný na medzinárodnú súťaž do Poľska.

Srdečne blahoželáme nášmu reprezentatovi a tešíme sa z jeho úspechu. Sme radi, že sme mohli napomôcť aj tejto zaujímavej súťaži pre handicapované deti, ktorá im zas urobila radosť a povzbudila tieto deti do ďalšej práce na sebe.